Agencja detektywistyczna SEKTOR

Pracownik w Twojej firmie

W trakcie prowadzonych czynności przeanalizujemy przeszłość zawodową przyszłych pracowników. Sprawdzimy ich życiorys, stan majątkowy i cywilny. Potwierdzimy kompetencje. 

Wywiad przed zatrudnieniem pracownika

Wykonanie wywiadu przed zatrudnieniem jest ważnym elementem procesu rekrutacji, ponieważ pozwala pracodawcom na poznanie przeszłości zawodowej, kompetencji i charakteru przyszłego pracownika. Biuro detektywistyczne oferuje usługi związane z przeprowadzaniem wywiadów przed zatrudnieniem, które pozwalają na:

  • analizę przeszłości zawodowej przyszłych pracowników, w tym sprawdzenie ich doświadczenia i kwalifikacji
  • sprawdzenie życiorysu, stanu majątkowego i sytuacji cywilnej przyszłych pracowników
  • potwierdzenie kompetencji przyszłych pracowników
  • wyszukanie i sprawdzenie informacji na temat przyszłych pracowników i osób ubiegających się o przyjęcie do pracy
  • sporządzenie wywiadu środowiskowego, w tym: ustalenie jak pracownicy wykorzystują czas w pracy, ile czasu spędzają w sieci, jakie strony odwiedzają oraz co robią w trakcie zwolnień lekarskich


sylwetki rozmawiających osón
Te informacje pomagają pracodawcom w podjęciu decyzji dotyczących zatrudnienia, a także w identyfikowaniu potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa i dobrego funkcjonowania firmy.

Czy warto skorzystać z pomocy biura detektywistycznego?

Korzystanie z usług biura detektywistycznego w celu zbudowania stabilnej i profesjonalnej kadry pracowniczej jest dobrym rozwiązaniem. Nie oznacza to oczywiście braku zaufania do przyszłych pracowników, a jedynie troskę o bezpieczeństwo i właściwe funkcjonowanie firmy. Detektywi są w stanie przeprowadzić niezbędne badania, zapewniając przy tym pełną dyskrecję, dzięki czemu pracodawca może mieć pewność, że zatrudnia najlepszych kandydatów. Warto rozważyć taką formę rekrutacji pracowników, aby zwiększyć szanse na sukces rynkowy.

Kontakt

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"

ul. Głogowska 84
60-741 Poznań

E-mail: agencja-sektor@wp.pl


Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

SEKCJA KRAJOWA
Telefon: 600 434 812

SEKCJA MIĘDZYNARODOWA
Telefon: 731 471 071


Treść wiadomości