Agencja detektywistyczna SEKTOR

Wykrywanie podsłuchów i zapobieganie inwigilacji

Nasze biuro specjalizuje się w wykrywaniu podsłuchów i źródeł wycieku informacji w przedsiębiorstwach oraz w sprawach prywatnych. Nasz doświadczony zespół detektywów korzysta z najnowocześniejszych technologii, aby zlokalizować urządzenia podsłuchowe. Sprawdzamy również szczelność infrastruktury internetowej i telefonicznej. Oferujemy szczegółowy przegląd wskazanych obiektów lub pojazdów, a także zabezpieczenie, lub utylizację wykrytych urządzeń podsłuchowych.

Urządzenia podsłuchowe

Wykrywanie urządzeń podsłuchowych jest procesem polegającym na identyfikacji i usuwaniu urządzeń, służących do nielegalnego nagrywania rozmów lub innych dźwięków. Biura detektywistyczne, takie jak Sektor, oferują tego typu usługi, ponieważ coraz więcej osób martwi się o swoją prywatność i bezpieczeństwo informacji. Aby zlokalizować i usunąć nielegalne urządzenia, nasi specjaliści wykorzystują profesjonalny sprzęt do wykrywania urządzeń podsłuchowych, takie jak detektory fal radiowych lub detektory tłumienia dźwięku.  mała czarno-biała kamera do komputera

Miejsca ukrycia podsłuchów

Profesjonalne firmy potrafią zainstalować podsłuch niemal w każdym dowolnym miejscu i urządzeniu. Doszukiwać się ich można w rzeczach codziennego użytku lub w miejscach nieużywanych i nieeksploatowanych. Podsłuchy mogą być ukryte w różnych miejscach, takich jak meble, sprzęt elektroniczny, telefony komórkowe, a nawet w ścianach lub sufitach. Biura detektywistyczne, takie jak Sektor, oferują usługi poszukiwania i usuwania podsłuchów z różnych miejsc, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie poczucia swej prywatności i bezpieczeństwa informacji.

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"

Jesteśmy dostępni 24/7 
tel. 600 434 812
Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"

ul. Głogowska 84
60-741 Poznań

E-mail: agencja-sektor@wp.pl


Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

SEKCJA KRAJOWA
Telefon: 600 434 812

SEKCJA MIĘDZYNARODOWA
Telefon: 731 471 071


Treść wiadomości