Agencja detektywistyczna SEKTOR

Wykrywanie zdrady

Nasza agencja detektywistyczna oferuje szeroki wachlarz usług dla małżonków i osób pozostających w związku, którzy podejrzewają swojego partnera o zdradę. Statystyki naukowe pokazują bardzo wyraźnie, że to właśnie brak zaufania, a w konsekwencji często także zdrada są najczęstszymi problemami, z jakimi borykają się pary. Nasz zespół doświadczonych detektywów pomoże Ci sprawdzić, czy problem wierności dotyczy także Twojego związku. Przy pomocy specjalnie przygotowanych testów wierności jesteśmy w stanie przedstawić Ci konkretne dowody na wierność (lub jej braku) Twojego partnera. Oferujemy całodobową obserwację, aby uzyskać informacje o działaniach i kontaktach Twojego partnera podczas Twojej nieobecności. Jeśli to konieczne, możemy pobrać materiał porównawczy do badań DNA, aby ustalić ojcostwo, a tym samym potwierdzić lub zaprzeczyć zdradzie.

Na czym polega test wierności

Testowanie wierności jest jedną z usług oferowanych przez nasze biuro detektywistyczne. Polega ono na stawianiu partnera w sytuacjach mogących skłonić go do zdrady, a następnie śledzeniu jego zachowania i reakcji. W czasie pracy ograniczamy się do rozmowy, małego flirtu, niewinnych spojrzeń czy gestów. Zachowujemy przy tym pełną dyskrecję i poufność.
czarno-białe obrączki ślubne

Obserwacja partnera

Obserwacja partnera jest dobrą metodą na potwierdzenie lub obalenie podejrzeń o zdradzie. W praktyce samodzielne śledzenie bliskiej nam osoby jest jednak dość trudne, dlatego działania tego typu najlepiej zlecić profesjonalnym biurom detektywistycznym, takim jak Sektor. Nasi detektywi - w przeciwieństwie do osoby zdradzanej lub oszukiwanej, są skupieni wyłącznie na zadaniu, są dyskretni i nie kierują się impulsem. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu obserwacji.

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"


Jesteśmy dostępni 24/7
tel. 600 434 812
Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"

ul. Głogowska 84
60-741 Poznań

E-mail: agencja-sektor@wp.pl


Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

SEKCJA KRAJOWA
Telefon: 600 434 812

SEKCJA MIĘDZYNARODOWA
Telefon: 731 471 071


Treść wiadomości