Agencja detektywistyczna SEKTOR

Oszustwa

Oszustwo to przestępstwo polegające na wprowadzeniu innej osoby w błąd, przez co doprowadza się ją do niekorzystnego rozporządzenia swoim lub cudzym mieniem. Celem oszusta jest zwykle osiągnięcie korzyści majątkowej. By wzbudzić zaufanie ofiary, oszuści stosują różne metody, takie jak przekazywanie fałszywych danych osobowych, dokumentów czy informacji o firmie, którą prowadzą. Zadaniem naszego biura detektywistycznego jest rozpracowanie takiej sytuacji i ustalenie sprawcy, aby zapobiec oszustwom lub udowodnić winę już popełnionego oszustwa.
sylwetka człowieka trzymającego kartę kredytową

Rodzaje oszustw

 
  1. Oszustwo finansowe - przedkładanie fałszywych dokumentów czy oświadczeń w celu uzyskania, dla siebie lub innej osoby, korzyści finansowych.
  2. Oszustwo internetowe - do najczęstszych metod oszustw zaliczamy phishing, rozsyłanie wirusów komputerowych, zamieszczanie fałszywych ofert pracy czy oszustwa związane z najpopularniejszymi aukcjami internetowymi.
  3. Oszustwo telefoniczne - wykorzystywanie telefonów w celu wyłudzenia danych osobowych, przedstawianie fałszywych ofert kredytowych oraz oszustwa związane z loteriami i przekazywaniem pieniędzy.
  4. Oszustwo kart kredytowych - wykorzystywanie informacji z kart kredytowych do wypłacenia sobie pieniędzy czy przeprowadzenia fałszywych transakcji.
  5. Oszustwo związane z nieruchomościami - zamieszczanie fałszywych ofert kupna-sprzedaży, oszustwa związane z wynajmem, oszustwa związane z pożyczkami hipotecznymi
  6. Oszustwo związane z ubezpieczeniem - różnego rodzaju działania, które mają doprowadzić do wymuszenia wypłaty odszkodowania, składek ubezpieczeniowych czy zwrotów podatkowych.
  7. Oszustwo związane z dziedzictwem - do najpopularniejszych metod oszustwa zaliczamy sfałszowanie testamentu, podpisów np. na polisie ubezpieczeniowej czy też fałszowanie pełnomocnictwa bankowego.
  8. Oszustwa medyczne - do najczęstszych metod zaliczamy stawianie fałszywych diagnoz, wystawianie fikcyjnych recept, wyłudzanie pieniędzy od pacjentów lub ubezpieczycieli za niepotrzebne leczenie czy procedury medyczne.
  9. Oszustwa związane z inwestycjami - tworzenie fałszywych ofert inwestycyjnych mających zachęcić potencjalne ofiary do zainwestowania pieniędzy lub podania swoich danych.
  10. Oszustwa związane z telemarketingiem - wykorzystywanie połączeń telefonicznych do przedstawiania fałszywych informacji związanych z wyłudzeniem pieniędzy lub danych osobowych.


Pomoc detektywistyczna

Biuro detektywistyczne Sektor oferuje szeroki wachlarz możliwości, które w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, pomogą skutecznie wykryć sprawcę oszustwa oraz jego metody działania. Oferujemy również pomoc w zabezpieczeniu dowodów, w kontaktach z organami ścigania oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz sprawdzonymi metodami pozyskiwania informacji, co pozwala na skuteczne rozwiązanie sprawy. Jesteśmy dyskretni w działaniu i gotowi do pomocy w każdym rodzaju oszustwa.

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"

Jesteśmy dostępni 24/7 
tel. 600 434 812
Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"

ul. Głogowska 84
60-741 Poznań

E-mail: agencja-sektor@wp.pl


Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

SEKCJA KRAJOWA
Telefon: 600 434 812

SEKCJA MIĘDZYNARODOWA
Telefon: 731 471 071


Treść wiadomości