Agencja detektywistyczna SEKTOR

Poszukiwanie  mienia

Kradzieże i przywłaszczenia są problemem, który dotyka zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Może zdarzyć się, że pracownik postanowi przywłaszczyć sobie firmowy samochód wraz z zawartością lub uciec z maszyną budowlaną pożyczoną z firmy. Zbieramy dowody, które mogą pomóc w postępowaniu sądowym. Prowadzimy obserwację stacjonarną i ruchomą, a także sporządzamy raporty z działań, które mają na celu pomóc w szybkim ustaleniu sprawcy i odzyskaniu skradzionego lub przywłaszczonego mienia, zarówno dla firm, jak i dla osób indywidualnych.
dłoń trzymająca kluczyki do samochodu

Pomagamy w poszukiwaniu mienia

Samodzielne poszukiwanie skradzionego mienia może być trudne zarówno psychicznie, jak i prawnie. Nasza agencja detektywistyczna w Poznaniu specjalizuje się w poszukiwaniu i odzyskiwaniu mienia. Oferujemy profesjonalne usługi, w tym poszukiwanie:
  1. samochodów
  2. maszyn budowlanych
  3. sprzętu elektronicznego
  4. diamentów i biżuterii
  5. gotówki
  6. cennych przedmiotów sztuki
  7. skradzionych dokumentów
  8. złota i innych metali szlachetnych
  9. rzadkich monet i znaczków
  10. przedmiotów związanych z historią i kulturą.


Czym różni się kradzież od przywłaszczenia

Kradzież to po prostu zabranie cudzej ruchomości bez pozwolenia właściciela. Na przykład ktoś włamuje się do twojego samochodu i coś z niego kradnie lub wyjmuje twój portfel z torby i chowa go do swojej kieszeni. Przywłaszczenie natomiast polega na tym, że osoba posiada rzecz legalnie, ale odmawia jej oddania, na przykład pożyczasz swojemu sąsiadowi samochód i on nie chce go oddać w ustalonym wcześniej terminie. Policja wówczas ma ograniczone możliwości działania w przypadku przywłaszczenia ze względu na przepisy prawne.

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"


Jesteśmy dostępni 24/7 
tel. 600 434 812
Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

Agencja Detektywistyczna "SEKTOR"

ul. Głogowska 84
60-741 Poznań

E-mail: agencja-sektor@wp.pl


Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

SEKCJA KRAJOWA
Telefon: 600 434 812

SEKCJA MIĘDZYNARODOWA
Telefon: 731 471 071


Treść wiadomości