Prywatny detektyw ma zajmować się sprawami swoich klientów jak najlepiej potrafi, dlatego też tak ważnym jest, by wybrać właściwą osobę. W końcu tylko jej odpowiedzialne podejście do zleceń i zdobyte doświadczenie zadecydują o tym, czy śledztwo będzie podążało w dobrym kierunku, a jego finał okaże się zadowalający.

Co zrobić, by nie popełnić błędu?

Jako profesjonalny detektyw Poznań polecam najpierw dowiedzieć się, czy osoba, nad której zatrudnieniem się zastanawiamy, posiada licencję, wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji. Co więcej, specjalista z tej branży powinien mieć ubezpieczenie OC oraz wpis do działalności regulowanej. Jest to bardzo ważne, ponieważ po każdym wykonanym zleceniu detektyw przygotowuje dla nas sprawozdanie, którym możemy się posłużyć na przykład przed sądem. Zostanie ono jednak rozpatrzone tylko w przypadku, gdy wybrana przez nas osoba działa zgodnie z literą prawa. Jeśli nie chce przystać na spotkanie w siedzibie swojego biura, należy zachować czujność – pamiętajmy, że gdyby nie miała czego przed nami ukrywać, wizyta nie stanowiłaby żadnego problemu.

Nie dajmy się zwieść atrakcyjnym cenom! Jeśli detektyw Poznań kusi nas podejrzanymi promocjami, możemy być prawie pewni, że nie okaże się rzetelny. Uważajmy też na osoby, które wymigują się od podpisania umowy, przekonując klientów, że w taki sposób chcą uniknąć rozliczeń podatkowych.

Co grozi ze strony nierzetelnego detektywa?

Przede wszystkim utrata pieniędzy i zmarnowanie cennego czasu, w którym prawdziwy specjalista doprowadziłby do rozwiązania poleconej sprawy. Co gorsza, trudno też będzie klientowi wyegzekwować zwrot poniesionych kosztów w sytuacji braku podpisanej umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>