Wywiad gospodarczy dla bezpieczeństwa Twojej firmy

Podstawową sprawą w  biznesie jest wyeliminowanie, czy  też ujawnienie  zależności lub  szkodliwych powiązań twoich partnerów handlowych, które mogą negatywnie wpłynąć na  podejmowane  decyzje. Wywiad gospodarczy ma na celu zweryfikowanie  informacji o potencjalnym kontrahencie, aby klient otrzymał komplet potwierdzonych informacji przed podjęciem decyzji o podjęciu współpracy. W wypadku ważnych i opiewających na wysokie sumy kontraktów, przeprowadzenie wywiadu gospodarczego jest jest koniecznością.

Wywiadownia gospodarcza – usługa na miarę czasów

Współpracując   ze  specjalistami  z dziedziny analizy, informatyki,  oraz  wykorzystując  własne doświadczenia  jesteśmy  w stanie zadbać  o rzetelną ocenę  wiarygodności finansowej kontrahenta, ujawnienie  jego prawdziwych  zamiarów  w stosunku do  twojej firmy, zaszłości twojego  partnera  w biznesie. Wywiadownia gospodarcza służy wszystkim przedsiębiorcom do uzyskania wiedzy niezbędnej do prowadzenia prawidłowo funkcjonującej działalności; niestety, nie każdy prowadzi interesy w uczciwy i etyczny sposób, dlatego warto czasem zaufać staremu powiedzeniu – “ufaj ale sprawdzaj” i ostrożnie dobierać partnerów biznesowych.

W stosunku  do tych, którzy okażą się nieuczciwi – ujawnimy ich majątek, kontakty biznesowe, nieujawnione źródła dochodu,  czy  miejsca  pobytu dłużników ukrywających się.

Ocenimy też wiarygodność kredytobiorców, odszukamy osoby  uchylające się od spłat zobowiązań.

 Dobre interesy

W czasach intensywnego rozwoju gospodarczego informacja jest jednym z najcenniejszych towarów. Zajmujemy się wywiadem gospodarczym, aby dostarczyć ją naszemu klientowi – na powodzeniu działalności naszych klientów zależy nam tak samo jak im samym. Lata doświadczenia w branży detektywistycznej pozwalają naszemu zespołowi na sprawne zweryfikowanie potencjalnych partnerów biznesowych, aby klient podejmował decyzję o współpracy z nimi w pełni świadomie. Pomagamy też odnaleźć partnerów, z których strony klient doświadczył nieprzyjemności lub niekoniecznie etycznych praktyk. Nie pozwalamy, aby sprawy naruszające przepisy i osoby działające na szkodę firm mogły po prostu zniknąć i nie ponieść konsekwencji nieetycznych zabiegów biznesowych.Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości